UŽSAKYMAS, APMOKĖJIMAS, PRISTATYMAS IR ATSIĖMIMAS

Internetinėje parduotuvėje www.beefbutcher.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, visomis savaitės dienomis.

Užsakyti galite TIK VILNIUJE bei užsisakydami rinktis iš dviejų prekių pristatymo/atsiėmimo būdų:

  1. Jei užsakymas viršija 50 EUR – jį jums pristatysime NEMOKAMAI Jūsų nurodytu adresu.
  2. Jei užsakymo suma nesiekia 50 EUR, prekes kviesime atsiimti savarankiškai, Pardavėjo numatytoje vietoje.

Prekių pristatymas užtrunka nuo 2 iki 3 darbo dienų nuo Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į Ūkininko Ričardo Mykolaičio banko sąskaitą.

Jei užsakymas skubus, kviečiame kreiptis individualiai el. paštu: info@beefbutcher.lt

Priimdamas prekes, pirkėjas privalo patikrinti siuntos komplektaciją ir pristatytų prekių būklę. Priėmus prekes ir pasirašius siuntos pristatymo dokumentus be pastabų, laikoma, kad pakuotėje esančios prekės yra tvarkingos, siunta pristatyta tvarkingai ir nei viena santykio šalis pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių neturi.

Pristatymo metu pirkėjas privalo pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Jeigu atsiimantis prekes asmuo neatitinka mūsų turimų duomenų apie užsakovą, arba jeigu išaiškėja, kad registracijos svetainėje metu buvo pateikti melagingi ir neatitinkantys tikrovės duomenys, arba atsiimantis prekes asmuo dar nėra sulaukęs 16 metų amžiaus ir pristatymo metu nėra įgijęs teisinio veiksnumo, mes turime teisę atsisakyti pristatyti prekes užsakovui be jokių teisinių pasekmių. Mes neatsakome už duomenų įvedimo metu padarytas klaidas ar netikslumus, todėl rekomenduojame itin kruopščiai užpildyti ir pakartotinai patikrinti savo registracijos duomenis ir prekių pristatymo adresą.